XXV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Zbliża się wspomnienie Świętego Wincentego a’Paulo – doroczna uroczystość w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona w następną niedzielę o godzinie 12.00. Tegorocznym uroczystościom będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Profesor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie     ks. dr hab. Andrzej Najda.

Serdecznie zapraszamy na te uroczystości całą asystę procesyjną i wszystkich parafian, którzy od tylu pokoleń czczą jednego z głównych patronów naszego kościoła.

2. Obchodzimy dzisiaj w Kościele, w Polsce Niedzielę Środków Społecznego Komunikowania. Ten dzień jest okazją, by zwrócić uwagę wielu ludziom, Rodakom, na media prawdziwie polskie. Nie sposób nie zauważyć wielkiej dysproporcji w dziedzinie środków przekazu – 90 proc. mediów w naszym kraju znajduje się w rękach środowisk liberalnych i lewicowych.  W przekazach medialnych panuje niezwykła „monotonia głównego nurtu”, ich propaganda stała się karykaturą informacji opartej na prawdzie, tym bardziej, że kłamstwo stało się już zasadą polityki. Dla tej „potęgi” groźną przeciwwagę stanowi Radio Maryja i obecna na multipleksie TVtrwam. Starajmy się częściej korzystać z okazji, by oglądać „drugą stronę medalu”.

Dzisiejsze ofiary składane do puszek są przeznaczone na Diecezjalne Radio Nadzieja.

3. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika na nowy 2015 rok. Cena 25 zł za sztukę.

4. Dziękujemy wszystkim osobom, których wrażliwość i życzliwość wspierają remont naszego kościoła. Podziękowanie kierujemy pod adresem anonimowych ofiarodawców z Siekierk – 100zł i 500zł, USA – 400zł, Tykocina – 200zł, Rzędzian – 1 000zł, mieszkańcy Dobek – 500zł; Państwo Młodzi – 1 000zł. Bóg zapłać!